Естафета до 25-ої річниці Незалежності України «Від села - до села»

Дата: 25.04.2016 17:44

У  Старосинявській селищній раді  проходить естафета  до  25-ої річниці  Незалежності України «Від села -  до села», котра  організована відділом культури, національностей та релігії та туризму виконавчого комітету Старосинявської селищної ради на території сіл громади.

За участю  директорів СБК та учнівської молоді, односельчан, відроджуючи національні традиції козацького краю -  Старосинявщини, було продемонстрована найкращі українські традиції та обряди.

Вшановуючи пам'ять загиблого військового в зоні АТО Вадима Шалатовського, молодь с.Пасічни вручили квіти батькові військового, котрий був присутній на заході.

Емоційно та яскраво пройшла дана естафета у с.Пасічна,  де організатори заходу – керівництво сільського Будинку культури та місцевої музичної школи за участю  учнівської молоді відтворили  давні українські звичаї, співали українських народних пісень, вражаючи мелодійним співом та оригінальністю українських національних костюмів.

Ю.Семенюк,

депутат  Старосинявської  селищної  ради.