ЯКОЮ МАЄ БУТИ СУЧАСНА ШКОЛА?

Дата: 31.01.2018 17:29

Про це говорив голова громади із директорами навчальних закладів, працівниками відділу освіти та в.о. старост.

На базі Старосинявського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.,гімназія" імені О.Романенка відбулося розширене засідання «круглого столу» за участю селищного голови Віталія Здебського, першого заступника селищного голови Андрія Карпушина, виконуючих обов'язки старост, депутатів постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту Старосинявської селищної ради (голова комісії Галина Симчишина), начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради Олександра Пузирука, спеціалістів відділу освіти Петра Скригунця, Наталії Сивопляс , представників методичного кабінету, керівників загальноосвітніх навчальних закладів з різних населених пунктів громади. Основною темою зустрічі були питання отримання якісних знань учнями сільських шкіл, відповідності навчальної бази шкіл сучасним вимогам та наповнюваність класів.

Начальник відділу освіти Олександр Пузирук проаналізував мережу загальноосвітніх навчальних закладів громади, демографічну ситуацію народжуваності дітей та дітей, які в 2018 році підуть до першого класу, результативність учнів з предметних олімпіад та конкурсів на ІІ етапі (районному) , а також участь педагогічних працівників у конкурсах фахової майстерності. Під час засідання були висловлені думки керівників ЗНЗ, виконуючих обов'язки старост щодо оптимізації шкіл. (ВІДЕО)

Прес-служба ОТГ.