ЗАКУПИЛИ НОВУ МУЗИЧНУ ТЕХНІКУ

Дата: 05.12.2016 17:23

Сесією  Старосинявської  селищної  ради було виділено кошти на придбання комп’ютерної та музичної техніки.

Нещодавно  нову техніку було закуплено відповідно до потреб. І голова громади Віталій Едуардович Здебський зустрівся із працівниками культури, вручив їм  у приміщенні  КП «Районного Будинку культури»  комп’ютер та  два принтери,  один ноутбук для роботи працівників відділу культури, національностей, релігії та туризму виконавчого комітету селищної ради та КП «Старосинявський районний Будинок культури».

Для роботи працівників  Будинку культури в селі Паньківці для забезпечення дозвілля молоді  селищний голова  Віталій Здебський та начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету селищної ради Богдан Німець,  в.о. старости сіл Паньківці та Лисанівці Григорій Брицький  вручили музичне обладнання  (звукову апаратуру).

Оскільки дане  питання жителі  обговорювали на сході сіл Лисанівці та Паньківці, це питанння порушувалось депутатом селищної ради Олександром Володимировичем Логвином, виникла потреба оновити обладнання для проведення дозвілля молоді.

Прес-служба ОТГ.