ОНОВИЛИ ОБЛАДНАННЯ В ДИТСАДКУ «ЗЕРНЯТКО»

Дата: 05.04.2017 17:21

За  зверненням  колективів Старосинявського  дитячого навчально-виховного закладу  «Зернятко»  та  Старосинявського  центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія»  селищним головою  Віталієм Здебським було організовано  роботи для покращення умов перебування дітей в даних закладах.  Селищною радою закуплено меблі, сучасну плиту, ємність для миття посуди  та холодильник для належного обслуговування  вихованців, відремонтовано електропроводку в реабілітаційному центрі.

Голова громади Віталій Здебський, перший заступник голови з  питань діяльності виконавчих органів ради  Андрій Карпушин, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради Олександр Пузирук  відвідали  вищевказані заклади, мали розмову із колективами,  ознайомилися з умовами  роботи кухні дитячого садка та процесом виховання дітей.

Прес-служба ОТГ.