ВІДБУВСЯ СХІД СЕЛА У МІСЮРІВЦІ

Дата: 23.11.2016 17:11

На сході села були присутні  перший заступник  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Андрій Карпушин, начальник  юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Шевчук,  заступник начальника відділу земельних відносин  виконавчого комітету селищної ради Наталія  Дзюба, в.о. старости сіл Івки, Місюрівка і Травневе  Бортник Володимир, депутат селищної ради  Омельчак Марія, запрошено представників орендарів земельних паїв сільськогосподарського товариства  «Агрорегіони». В обговоренні актуальних питань взяло участь більше 30 чоловік.

Розглянули та оговорили питання орендної плати за паї, можливість укладення договорів соціального партнерства, окреслили проблеми громади – зокрема побудови водогону в  селі Місюрівка.

Було прийнято рішення рекомендувати господарському підприємству «Агрорегіони»  розглянути можливість заключення угод про соціальне партнерство для розвитку соціальної інфраструктури сіл Івки та Місюрівка в розмірі  100 грн.  за один гектар.

Зустріч тривала майже дві години.

Прес-служба ОТГ.