ЯК ПАМ'ЯТЬ, ПОДАРУВАЛИ ОБЕРІГ

Дата: 17.10.2016 17:08

У рамках урочистих заходів з нагоди Дня селища та Дня захисника Вітчизни Голова Старосинявської ОТГ  Віталій Здебський привітав військовослужбовців та учасників бойових дій в зоні АТО зі святом, побажав міцного здоров’я, сил, успіхів на життєвій ниві та достатку. Військовий комісар Старосинявського районного військового комісаріту Сергій Паламарчук вручив грамоти  РВК  «За участь в   проведенні навчальних зборів з резервістами оперативного резерву першої черги військових частин бойового складу Збройних Сил України, а також активну   громадську,    життєву   позицію, добросовісне виконання конституційного обов'язку щодо  захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України» таким  військовозобов’язаним:

1.    рядовий - Бабац Олександр Миколайович;
2.    солдат - Бучко Михайло Павлович;
3.    рядовий - Гноянко Андрій Миколайович;
4.    сержант - Горобець Олександр Анатолійович;
5.    прапорщик - Гурин Іван Михайлович;
6.    старшина - Демчишин Олександр Миколайович;
7.    солдат - Кізь Олексій Вікторович;
8.    рядовий - Козак Сергій Васильович;
9.    рядовий - Мухоїд Олексій Сергійович;
10.    старший сержант - Найко Юрій Миколайович;
11.    рядовий - Ніколаюк Василь Андрійович;
12.    старший сержант - Паламарчук Іван Петрович;
13.    рядовий - Пивовар Віталій Вадимович;
14.    рядовий - Побережний Вадим Васильович

Під час проведення навчальних зборів з резервістами оперативного резерву першої черги військових частин бойового складу Збройних Сил України були нагороджені командиром військової частини Польова пошта В3720 старший сержант - Найко Юрій Миколайович та рядовий - Побережний Вадим Васильович нагрудним знаком  «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня.

Після вручення грамот члени Старосинявської спілки учасників бойових дій АТО (голова спілки віталій Бакун) та  учасник бойових дій в зоні АТО, депутат селищної ради Олег Лучіцький зустрілися із  матірю загиблого Героя Олексія Гереги Оленою Герегою та подарували їй  Ікону памяті загиблих за Незалежність України (автора Олени Карамушки) від імені української діаспори в Італії, на іконі  було забраження сина Олени Гереги Олексія. Такий подарунок передала матері загиблого Героя представник Київської організації допомог учасникам бойових дій Людмила Богдашевська.

Прес-служба ОТГ.