У малому залі  адмінбудинку  проходила  нарада із працівниками Старосинявської ОТГ,  яку провів голова громади Віталій Едуардович Здебський.

Фото без описуОбговорено питання проведення молоддю дозвілля, яке мають забезпечити працівники культури  та комунального підприємства «Старосинявська кіновідеомережа».   Дано доручення відділу культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету селищної ради  провести  підготовку  заходів до 26-ої  річниці Незалежності України; сектору комунального майна, житлово  – комунального, господарства та інфраструктури  виконавчого комітету селищної ради  організувати роботу із переліку об’єктів комунального майна селищної ради  та винести дане питання на сесію.

Обговорено питання наведення належного благоустрою на території громади, обкіс прилеглих територій біля магазинів та приватного сектору, у разі недотримання  зауважень щодо наведення благоустрою, працівники комунгоспу мають право складати протоколи про правопорушення.

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста  повідомила про організацію Дня відкритих дверей у Старосинявському НВК,  інформувала, що проходить підготовка навчальних закладів до нового навчального року  та опалювального сезону.

Завідувач  сектору  архітектури, містобудування виконавчого комітету селищної ради  Людмила Стегніцька інформувала про розгляд скарг.

Керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук повідомила про початок роботи із збору інформації для формування погосподарських книг селищної ради,  оскільки довідки жителям громади в різні інстанції повинні формуватися згідно даних, занесених до погосподарських книг.

Голова громади  Віталій Здебський, заслухавши кожного керівника про  виконану роботу,  підвів підсумки наради  і дав доручення керівникам  на виконання  поставлених  завдань.

Прес-служба ОТГ.