ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ІЗ в.о. старост

Дата: 10.03.2017 16:59

Голова  громади   Віталій   Едуардович  Здебський  провів нараду із  виконуючими обов’язки старост з приводу організації  днів благоустрою в населених пунктах.

Обговорено  терміни  прибирання територій, складання графіків вивозу сміття в селах,  проведення  колективного прибирання на кладовищах, адже  великодні свята цього річ  припадають на середину квітня.

В.о. старост  цікавилися виділенням земельних ділянок під громадські пасовища, це питання – на часі,  для  утримання великої рогатої  худоби  жителі сіл мають  бути  забезпечені  пасовищами.

На нараді зосереджено увагу  на визначенні першочергових заходів у селах, які  вносяться в  Програму соціально-економічного розвитку селищної ради на 2017 рік,  обговорено  питання  праці прибиральників на території сіл.

Прес-служба ОТГ.