УКРАЇНО, МОЯ НЕНЕ! ЕСТАФЕТА ЗАВЕРШУЄ ХІД.

Дата: 04.05.2016 16:57

У  Старосинявській селищній раді   проходила естафета  до  25-ої річниці  Незалежності України «Від села -  до села», котра  організована відділом культури, національностей та релігії та туризму виконавчого комітету Старосинявської селищної ради на території сіл громади.

За участю  директорів СБК та учнівської молоді, односельчан, педагогів навчальних закладів, відроджуючи національні традиції козацького краю -  Старосинявщини, було продемонстровано найкращі українські традиції та обряди на сцені сільських Будинків культури та школах.

Активну участь у проведенні естафети взяли і депутати селищної ради, старожили сіл, вихованці дитсадків. Мелодійними українськими піснями радували артисти присутніх, яскравими емоціями вразили юні таланти при виконанні уривків із п’єс про життя  українських селян.

Естафета  до 25-ої річниці Незалежності України завершить свій хід в кінці травня.

Прес-служба ОТГ.