У ГРОМАДІ ПРАЦЮВАЛИ ДЕПУТАТСЬКІ КОМІСІЇ

Дата: 19.05.2016 16:57

У  малому залі адмінбудинку   проходило засідання постійних депутатських комісій, яке проводили голови комісій – Юрій Гурин (комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку),  Володимир Кондратюк (комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики), Галина Симчишина (комісія  з питань освіти, культури, молоді, фізкультури  і спорту), та Андрій Лакуста (комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг та з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища).

На комісіях депутати  вели живий діалог із

керівниками організацій та установ, чиї програми виносяться на сесію селищної ради і становлять фундамент розвитку громади, були внесені пропозиції включити в порядок денний питання  Про Програму

розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Старосинявської селищної ради  Старосинявського району Хмельницької області на 2016 рік, в програмі «Питна вода» конкретно вказати вулиці та населенні пункти, де необхідно провести  будівництво водогону, у програмі  щодо ремонту доріг вказати вулиці, де вкрай потрібен ямковий ремонт.  Були  питання змін до проекту рішення  Про  внесення змін до бюджету на 2016 рік в частині  початку робіт з побудови каналізації те ремонту Івківського   СБК.

Були й інші пропозиції від членів постійних комісій, які внесено до додатків Програм розвитку, представлених на  шосту  чергову сесію селищної ради  сьомого скликання.

Депутати погодили перелік питань сесії, а блок земельних питань  перенесли на наступну сесію у зв’язку з перевантаженням порядку денного сесії.

Прес-служба   ОТГ.