ПЛАНУВАЛИ ЗАХОДИ РІЗНИХ ПРОГРАМ РОЗВИТКУ

Дата: 17.01.2018 16:47

У селищній раді голова громади Віталій Здебський провів робочу нараду з розпорядниками бюджетних коштів – керівниками структурних підрозділів селищної ради та комунальних установ, підприємств та організацій, виконавцями заходів програм розвитку селищної ради.

Участь в нараді взяли начальник управління фінансів виконкому селищної ради Мирослава Кузьмич, секретар селищної ради Наталія Гарник, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, представники комунальних установ селищної ради – охорони здоров’я, структурних підрозділів – культури, освіти; комунальних підприємств, районного сектору Хмельницького Управління ДСНС України, Старосинявського відділення поліції. Обговорено план заходів згідно різних програм розвитку, можливість їх фінансування у 2018 році.

Селищний голова Віталій Здебський наголосив, що усі заплановані заходи під програми на 2018 рік керівники мають подати до селищної ради до 22 січня.

Прес-служба ОТГ.