ЦНАП СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПЛАНУЮТЬ РОЗМІСТИТИ У ВІЛЬНОМУ ЗАЛІ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Дата: 26.10.2017 16:39

Депутатами Старосинявської селищної ради   прийнято Програму функціонування Центру надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради на 2017 рік, обговорено та внесено зміни до структури селищної ради рішенням сесії щодо чисельності працівників ЦНАП. Тривають роботи із проектування та розміщення обладнання у ЦНАП, який згодом планує працювати у громаді.

Визначено приміщення для роботи Центру надання адміністративних послуг – це просторий вільний зал КП «Старосинявського районного Будинку культури», який планується обладнати сучасною комп’ютерною технікою, відповідно – програмним забезпеченням та фурнітурою.

Спільно із працівниками селищної ради, керівником ЦНАП райдержадміністрації та представником програми U-LEAD з Європою відбулася зустріч на місці розташування ЦНАП селищної ради, де враховано та обговорено можливості сучасного проекту Європейського союзу та компанії SKL International, за яким буде організовано роботу даного центру.

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю

виконкому селищної ради.