Пройшли підтвердження звання «народний»

Дата: 01.12.2016 16:28

30 листопада 2016 року в приміщенні Пасічнянської дитячої музичної школи відбулось прослуховування колективів на підтвердження звання «народний аматорський», а саме:

• аматорський народний хор духовної музики  Пасічнянської музичної школи «Благовіст»,   керівник та диригент заслужений працівник культури України Петро Німець;
  • аматорський народний ансамбль «Візерунок»,  художній керівник директор Пасічнянського будинку культури Валентина Семенюк;
  • аматорський народний ансамбль  «Джаз-Бенд» -  художній керівник Федорук Іван, викладач Пасічнянської дитячої музичної школи.

Комісія у складі :

• Беліванцева Анатолія, в.о. директора Хмельницького методичного центру культури і мистецтв;
  • Серветника Олександра, провідного методиста інструментального жанру, Хмельницького методичного центру культури і мистецтв;
  • Бохонько Тамари, провідного методиста  хорового жанру, Хмельницького методичного центру культури і мистецтв.

Були присутні начальник відділу культури, національностей релігії та туризму Старосинявської селищної ради Богдан Німець та громада села Пасічна. Комісія дала високу оцінку колективам щодо виступів, дали підтвердження звання «народного аматорського» колективу усім трьом учасникам та подякувала за участь, збереження українських  традицій, сприяння у процвітанні  української культури.

Прес-служба ОТГ.