Фото без описуУ селищній раді   відбулося засідання  конкурсної комісії  під головуванням першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Андрія  Карпушина , за участю членів комісії  Мельника  В.І. (начальника відділу комунального майна),  Тарнавської  О.І. (бухгалтера), Гринчука  А.В. (депутата  селищної ради).   На порядок денний винесли питання:

1. Розгляд заяв, отриманих конкурсною комісією  від ТОВ «Сигма-газ», та ТОВ «ПС ВЕСТ ГРУП», щодо надання оренди майна (асфальтована площадка-80 кв. м.) , за адресою Хмельницької обл., Старосинявського р-ну., смт Стара Синява  вул. Грушевського, 37.

2. Визначення переможця.

3. Про надання документів голові Старосинявської селищної ради для затвердження на сесії.

Бухгалтер  Оксана Тарнавська надала інформацію,  що  до конкурсної комісії  надійшло дві заяви: від  «Сигма-газ»  та ТОВ «ПС ВЕСТ ГРУП».

Начальник відділу  комунального майна, житлово-комунального господарства та інфраструктури виконавчого комітету селищної ради  Володимир  Мельник розповів  про те, що конкурсна комісія надає інформацію, стартова орендна плата становить –  2 грн.84 коп. орендної плати за 1 кв. м.

Відбувалося активне обговорення щодо визначення плати.

Комісії вирішила надати перевагу  ТОВ «Сигма-газ»,   визнавши його переможцем конкурсу з орендною платою 10 грн.00 коп. за 1кв.м. терміном на 2 роки 11 місяців.

Присутні слухали голову комісії Карпушина А.А., який надав пропозицію надати селищному голові  на погодження договір оренди нерухомого  майна (асфальтована площадка АЗС) площею – 80 кв. м. з 05 травня 2017 року за адресою Хмельницької обл., Старосинявського р-ну., смт. Стара Синява вул. Грушевського,37  на 2 роки 11 місяців з 05.05.2017р. по 12.04.2020р. з орендною платою:  10 грн.00 коп. за 1 кв. м. (затвердити сесією селищної ради).

Аналогічно відбувалася конкурсна комісія  із визначення переможця на право оренди на частину даху адміністративного приміщення Старосинявської селищної ради площею 3 кв. м.( для розміщення технічних засобів, антен)  – ним стало підприємство ПрАТ «МТС Україна». Договір запропоновано комісією винести на  затвердження сесії селищної ради.

Прес-служба ОТГ.