З приводу дотримання належного температурного режиму у приміщенні Старосинявського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст., гімназія» виникала чимало запитань ще  кілька років тому… Батьки учнів даного навчального закладу просили роз’яснити ситуацію щодо опалювального сезону  у 2016-2017 роках.  Голова громади Віталій Здебський при виїзді у Старосинявський НВК із відповідними службами (спеціалістами) провели обстеження опалювальної системи ще влітку, з цього періоду розпочали реконструкцію системи опалення, яка була введена в експлуатацію ще у 70-их роках і фактично не оновлювалась.

Тому відразу  після  наради у Міністерстві регіонального розвитку,  будівництва та житлово-комунального господарства України  селищним головою В.Здебським було скликано 10 червня 2016 виконавчий комітет, де члени виконкому розглянули пріоритетність освоєння субвенційних коштів – погодили  форми проектів, у яких одним із напрямків роботи було:

• Реконструкція котельні  Старосинявського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» по вул. Грушевського, 17 в смт. Стара Синява Хмельницької області».

24 червня 2016 року  голова громади Віталій Едуардович Здебський провів  шосту чергову сесію селищної ради сьомого скликання, де депутати обговорили даний проект і прийняли рішення: «Про  затвердження  проектів, які фінансуються  за рахунок  субвенції  з Державного  бюджету», в якому теж передбачили даний напрямок роботи.

Реконструкція та будівництво котельні зайняло тривалий період часу, оскільки вся мережа потребувала капітального ремонту, було встановлено нові сучасні котли. Коли запустили котельню для роботи,  то ще додатково прийшлося ліквідовувати поломки в самій  опалювальній системі, роботи по яких тривали до початку листопада.

Наразі в школі температурний режим дотримано, котельня працює належним чином.  Завершились тендерні процедури із закупівлі деревоподрібнюючої машини (подрібнювача відходів деревини) ПЛ -160, котру закупили за субвенційні кошти – 92 тисячі гривень. Тепер працівниками КП «Старосинявський  комунгосп»  буде проводитись розчистка територій, а відходи деревини можна використовувати як  додаткове паливо у котельні.

На виконкомі  селищної ради у жовтні, розглянувши звернення ТОВ «УКРТЕПЛО-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ», щодо необхідності затвердження тарифу за 1 Гкал теплової енергії на опалення навчальних закладів та комунальних підприємств Старосинявської селищної ради на опалювальний період  2016-2017 рр.,  відповідно до Постанови КМУ №869 від 01.06.2011р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 14, 31 Закону України «Про житлові-комунальні послуги», виконавчий комітет Старосинявської селищної  ради вирішив: погодити ТОВ «УКРТЕПЛО-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ» плановий тариф 1 Гкал теплової енергії в розмірі 1600,04 грн. (з ПДВ).

Як зазначив голова громади Віталій Здебський, роботи щодо покращення систем опалення та котелень продовжаться продовж року.

Прес – служба  ОТГ.