ЯК І КУДИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ КОШТИ?

Дата: 02.03.2018 16:18

Контроль за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини здійснюється працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді селищної ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 623 від 30.10.2014 р. «Про внесення змін до деяких постанов КМУ щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора».

Протягом січня-лютого 2018 року працівниками центру здійснено перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини у 20-ти сім’ях, у яких виховується 31дитина, які проживають на території Старосинявської ОТГ.

Складено акти обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей. Кошти в родинах використовуються на основні життєві потреби. Нецільового використання коштів не виявлено.

Старосинявський ЦСССДМ.