У малому залі засідань селищної ради   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради, яке провела заступник голови адміністративної комісії Оксана Бондарчук. Участь у роботі комісії взяли 10 членів комісії із 11.

Секретар комісії Галина Паращина ознайомила присутніх із змістом протоколів та характеристиками на правопорушників, підготовленими в.о. старост. Комісія розглянула 4 протоколи про адмінправопорушення, що в основному стосувалися неправдивого виклику спецслужб, штрафування за порушення правил благоустрою, складені працівниками Старосинявського ВП Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області та комунальним підприємством «Київблагоустрій» виконавчого органу Київської міської ради.

Один протокол стосувався повторного вчинення адмінправопорушення однією і тією ж самою особою, тому члени адмінкомісії детальніше зупинилися на даному випадку – ст. 152 Кодексу УпАП; порушення державних стандартів, правил благоустрою згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, мінімальний штраф за вищевказане правопорушення – 340 грн., але повторне правопорушення відбулося протягом 2017 року, тому адмінкомісією прийнято рішення - встановити штраф в розмірів 510 грн.

Члени адмінкомісії  внесли свої пропозиції, які головуюча поставила на голосування. Комісією  складено 4 постанови про правопорушення  на загальну суму   730  грн.

Робота адміністративної комісії тривала півгодини.

Прес-служба ОТГ.