В Адампільській амбулаторії оновили обладнання

Дата: 19.04.2016 16:02

Яке б не було реформування галузей – це є певні кроки вперед, відповідно і зміни, які багатьма сприймаються  непросто… Старосинявська селищна рада  (Об’єднана територіальна громада) діє на Старосинявщині 5-ий місяць, шлях її становлення досить нелегкий,  кожен крок вимагає колосальної роботи і зусиль, змін та мудрих рішень. Тому  одним із важливих кроків голови громади Віталія Здебського був крок до співпраці та об’єднання  зусиль  інвесторів і громади на вирішення нагальних проблем населення та соціальних напрямків  роботи на селі. Співпрацюючи із керівництвом  підприємства «Елеватор Буд Інвест», завдяки цим інвесторам  нині в  Адампільській  амбулаторії  загальної  практики  сімейної медицини, котра обслуговує  2625 жителів,  оновлено  обладнання  – встановлено сучасне  стоматологічне  устаткування, проведено каналізацію та воду.

Як зазначили голова селищної ради В.Здебський  та в.о. старости  с.Адампіль Віктор Сосняк, поступово відбуваються кроки на покращення умов життя у селі, головним чинником повинно бути взаєморозуміння і робота з громадою.

Прес-служба ОТГ.