Дата: 21.01.2019 13:35

З 10 січня стартує онлайн-курс із Основ реформи охорони здоров’я з допомогою eHealth.Що таке еHealth і в чому її переваги? Навіщо і як підключатися до еHealth медичному закладу?

Новий онлайн-курс дасть відповіді на ці та багато інших запитань щодо впровадження медичної реформи з eHealth.

Підписання декларацій про вибір сімейного лікаря та пряме фінансування послуг первинної медичної допомоги за кожного пацієнта стало можливим завдяки електронній системі охорони здоров’я - еHealth. І це лише перші кроки до переходу на електронний документообіг в українських мед. закладах.

В цьому онлайн-курсі ви дізнаєтесь про основи реформи охорони здоров’я, переваги національної системи eHealth, як обрати медичну інформаційну систему для медичного закладу та багато іншого.

Онлайн реєстрацію вже відкрито на наступних освітніх платформах:

Відкритий Університету Майдану: https://vumonline.ua/search/?search=ehealth

EdEra: https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:ULEAD_EGA_eHealth_EdEra+EHealth101+2018/about

Не вагайтесь і реєструйтесь!

Курс «Основи реформи охорони здоров’я з допомогою eHealth» розроблено Відкритим Університетом Майдану (ВУМ) та EdEra за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» у співпраці з естонським агентством eGovernance Academy.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)