ЗАСТЕРЕГЛИ ВІД ПОЖЕЖ

Дата: 16.01.2019 14:53

15 січня фахівці Служби порятунку Старосинявського районного сектору провели роз’яснювальну роботу серед населення смт Стара Синява. Особливу увагу було приділено багатодітним родинам, самотнім людям похилого віку, малозабезпеченим сім’ям, а також людям з інвалідністю.

Під час рейду адзвичайними нагадали основні правила пожежної безпеки, розповіли про наслідки, які можуть виникнути у разі їх недотримання. Також ДСНСівці проінформували громадян про правила безпечного використання газових та електричних приладів. Для того, щоб вкрай важлива інформація залишалася в пам’яті надовго, рятувальники вручили кожному тематичні листівки із застереженнями.

Багаторічна практика показує, що завдяки періодичному проведенню подібних заходів, кількість пожеж у житловому секторі значно зменшується.

Старосинявський РС ДСНС.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)