БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ЛЬОДУ!

Дата: 22.01.2019 17:04

21 січня рятувальники Старосинявського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області здійснили рейд місцевими водоймами, аби нагадати любителям зимового дозвілля правила безпеки на льоду.

Спілкуючись із громадянами, надзвичайники нагадали основні правила безпечної риболовлі, розповіли, як перевірити міцність і товщину льоду за кольором та за допомогою підручних засобів.

Також співробітники ДСНС розповіли громадянам правила порятунку людини, яка провалилася під лід, та нагадали, за яким екстреним номером телефонувати в разі потреби.

На згадку любителі зимового відпочинку отримали профілактичні пам'ятки й листівки, в яких детально роз’яснено правила безпеки на льоду із зазначенням екстреного номеру Служби порятунку «101»!

Старосинявський РС ДСНС.