БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ЗИМОВІЙ РИБОЛОВЛІ

Дата: 14.01.2019 17:01

14 січня фахівці Служби порятунку здійснили інформаційні рейди у місцях скупчення любителів зимової риболовлі на водоймах смт Стара Синява. Людям, які на той момент перебували на кризі, рятувальники нагадали основні правила безпечної поведінки на льоду та вручили відповідні пам'ятки й листівки. Під час інструктажів фахівці ДСНС закликали рибалок та перехожих бути максимально обережними на льоду, пересуватися кригою, лише переконавшись у її міцності, не збиратися в одному місці по кілька чоловік, не облаштовувати велику кількість лунок близько одна до одної тощо.

Також рятувальники рекомендували рибалкам завжди мати напоготові засоби порятунку і розповіли, як самотужки вибратися з крижаної пастки, та допомогти людині, котра провалилася під лід.

Старосинявський РС ДСНС.