Фото без описуЗ метою запобігання пожежам, попередження загибелі і травмування людей на них, 13 січня рятувальники поспілкувались із жителями смт Стара Синява, щоб довести кожному норми пожежної поведінки у власних помешканнях.

Насамперед вогнеборці відвідали оселі соціально-незахищених верств населення: самотніх людей літнього віку, багатодітних родин, неблагонадійних осіб. Адже саме у цієї категорії населення питання забезпечення пожежної безпеки помешкань, стан електрообладнання та пічного опалення бажає бути кращим. Саме це зазвичай призводить до загорянь. Усіх громадян, кого вдалось відвідати, працівники ДСНС проінформували про стан з пожежами в районі, акцентуючи увагу на причинах їх виникнення. Кожен із співрозмовників отримав для ознайомлення листівки та пам’ятки на протипожежну тематику.

Такі заходи проводяться для того, аби привернути увагу населення до власної безпеки, що, в свою чергу, допоможе зменшити кількість пожеж і попередити трагічні випадки на них.

Старосинявський РС ДСНС.