Фото без опису20 червня 2018 року команда «Характерники» Старосинявського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» імені Олександра Романенка в складі: Срипника Владислава, Гавришко Яни, Удот Діани, Федорчук Анастасії, Яремус Світлани, Муравського Вадима, Мазурця Назара, Гетманчука Владислава, Козяра Євгенія, Павлюка Андрія, Реуса Дениса, разом з керівниками Криницьким В.С., Хоменко О.П. повернулися з упевненою перемогою з обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гра «Сокіл»(«Джура»), яка проходила протягом п’яти днів у Вовковинцях на Деражнянщині.

Кредо змагань : «Душу – Богові! Життя – Україні! Честь – собі!»

Організатори гри – Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді під керівництвом Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та активній підтримці управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації – подбали про високий рівень підготовки заходу.

Ми горді за наших юних «характерників», які показали високі результати у залікових змаганнях: «Впоряд», «Перетягування линви», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник», «Лава на лаву», інтелектуальній грі-вікторині «Відун», змаганнях «Пластун», «Бівак», творчо-мистецькому звіті «Ватра» тощо – і вибороли у загальному заліку І місце серед 26 команд Хмельницької області. Бажаємо всім терпіння та наснаги в підготовці до всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри!

 

 

ДОВІДКА

Фото без опису"Сокіл" («Джура») — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра. Гра є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Організація гри в навчальних закладах спирається на учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче, і являє собою добровільне об’єднання дітей для виконання завдань гри. Гра проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України. Проводиться на загальнонаціональному рівні з 2012 року, особливо після 2015 року, коли вона була включена до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016—2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580.

Метою гри є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва:

♦ виховання нових поколінь України у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей;

♦ виховання у молоді глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини шляхом залучення до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи;

♦ формування і виховання, спираючись на національні козацькі педагогічні традиції, у юнаків і дівчат високих морально-психологічних якостей, мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, дисциплінованості і ініціативності;

♦ виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління українців на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя.

Завдання змагань:

  • фізичне, соціальне, розумове та духовне виховання молоді на основі козацьких морально-світоглядних цінностей.

  • вшанування геройського чину борців за незалежність Української держави;

  • формування серед молоді засад здорового способу життя засобами туризму, спорту, патріотичного виховання;

  • популяризація серед молоді військово-прикладних видів спорту, активних способів дозвілля, історії визвольних змагань та української військової традиції.

Змагання полягають у проведенні комплексних командних ігор військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування, на обласних та всеукраїнському етапах, в ході яких відбувається відбір кращих команд та визначення переможців.

 

Відділ освіти, молоді, спорту, культури

виконавчого комітету селищної ради.