Хмельницька область, Хмельницький район

ВИКОНАНО ЗАХОДИ ІЗ БЛАГОУСТРОЮ ЗГІДНО ПРОГРАМИ

Дата: 11.06.2018 09:19

Кожного дня  працівники комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» працюють над покращенням заходів із  наведення благоустрою на території громади. Цей процес залишається безперервним, оскільки кожної години, хвилини виникають нові проблеми, замовлення, відбуваються викиди ТВП та ін…

Так,  в рамках Програми розвитку житлово-комунального-господарства Старосинявської селищної ради на 2016-2020 роки, працівниками комунгоспу  організовано  та проведено роботи  із збирання та перевезення твердих побутових відходів на території  громади; прибирання та підмітання вуличного змету; упорядкування контейнерів; наведення благоустрою на кладовищах; скошування трав; підрізання дерев; підрізання живих огорож; здійснено благоустрій  парканів, газонів, дитячих майданчиків; очищення бордюрів; проведено  благоустрій  територій у селах:  Івки, Місюрівка, Бабино, Адампіль, Паньківці, Мшанець, Гончариха, Цимбалівка.

Також протягом квітня-травня 2018 року КП «Старосинявським комунгоспом» надано  десятки  платних послуг населенню з вивезення нечистот, посадки  картоплі, дискування площ та ін., використовуючи нову техніку підприємства.

КП «Старосинявський комунгосп».