У  селищній раді відбулося засідання оргкомітету з приводу організації урочистих заходів з нагоди відкриття відділу з надання адміністративних послуг виконавчого комітету селищної ради (ЦНАП), яке провела заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Віталіївна Лакуста.

Участь в роботі взяли працівники апарату селищної ради, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради та КП «Старосинявський комунгосп».

Кожному учаснику оргкомітету дано доручення та поставлено завдання:

1. Відділу освіти, молоді, спорту виконкому селищної ради ( Пузирук О.М), директору Старосинявського Будинкутворчості школярів Стасюк Н.П. забезпечити проведення конкурсу дитячого малюнку та організації вручення нагород переможцям конкурсу ;
  2. Відділу культури, національностей, релігії та туризму виконавчого комітету селищної ради (Німець Б.П.) забезпечити проведення урочистих заходів в районному Будинку культури;
  3. КП «Старосинявський комунгосп» (Федорчук І.Ю.) забезпечити благоустрій на територіях біля пам’ятних місць - пам’ятників воїнів-інтернаціоналістів, Меморіальної Дошки учасника бойових дій АТО, Олександра Романенка, Меморіалу Слави та прилеглої території ;
  4. Керуючому справами апарату селищної ради (Бондарчук О.О.) організувати працівників апарату селищної ради для проведення офіційної частини урочистостей та забезпечити висвітлення заходів на офіційному сайті селищної ради;
  5. Заступнику селищного голови (Лакуста С.В.) провести контроль за проведенням плану заходів.

На оргкомітеті обговорено напрямки роботи, детально зупинилися на основних моментах організації урочистостей, проведення днів прибирання у приміщенні ЦНАП, охороні громадського порядку під час заходів, чергування відповідних служб.

Активно долучилися до організації наведення порядку працівники Старосинявського РБК, відділу культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету селищної ради, працівники ЦБС, апарату селищної ради.

Урочистості з відкриття ЦНАП плануються на 12.00 год. 29 березня 2018 року біля приміщення КП «Старосинявський РБК» селищної ради.

Прес-служба ОТГ.