РОЗПОЧАТО ВИВЕЗЕННЯ ЩЕБЕНЮ ДЛЯ ЯМКОВОГО РЕМОНТУ ДОРІГ

Дата: 23.03.2018 13:46

У рамках співпраці Старосинявської громади з місцевими орендарями земельних ділянок, керівниками агроформувань розпочато вивезення щебеню для ямкового ремонту доріг у селах.

Селищний голова Віталій Здебський наголошував на черговій робочій нараді на детальному аналізі критичних ділянок доріг комунальної власності селищної ради, котрі потребують ремонт. Відділом економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого комітету селищної ради згідно подання в.о. старост узагальнено дані ділянки доріг.

У с.Чехи в умовах соціального партнерства керівником СФГ «Поділля» Андрієм Сопруком підтримано співпрацю із селищною радою з вивезення щебеню на вулиці села – надано транспортні послуги. Більше 30 т. щебеню вивезено.

Голова громади Віталій Здебський, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин зустрілися із керівником СФГ «Поділля» Андрієм Сопруком та обговорили спільний план дій щодо ямкового ремонту сільських доріг.

Прес-служба ОТГ.