ОРГКОМІТЕТОМ ВИЗНАЧЕНО ОБОВ'ЯЗКИ

Дата: 11.10.2017 15:58

У Старосинявській селищній раді відбулося розширене засідання організаційного комітету з нагоди проведення  та організації заходів до Дня селища (дня містечка Старої Синяви), яке провів голова об’єднаної територіальної громади Віталій Едуардович  Здебський за участі помічника народного депутата України Віктора Бондаря,

за чиїм сприяннямпроводиться свято, Віталія Іваневича, заступників селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія Карпушина та Світлани Лакусти, секретаря селищної ради Наталії Гарник, керуючого справами селищної ради Оксани Бондарчук, начальника відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету  селищної ради Богдана Німця, працівників комунальних підприємств Ігоря Федорчука та Миколи Коломійця, членів виконкому – начальника районного сектору ДСНС Валентина Матіяша, директора РЕМ Олега Черниша та працівників селищної ради, представників освіти.

Кожному працівнику доручено певну ділянку роботи з організації та проведення конкурсів, змагань, урочистих моментів до свята. Обговорено сценарій  заходів з нагоди  Дня селища.

Прес-служба ОТГ.