НАДАЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

Дата: 01.06.2017 15:53

31 травня  працівники   комунальної  установи селищної ради  Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Старосинявської селищної ради в рамках акції «Дитяча посмішка», приуроченому до Дня захисту дітей, завітали до дітей з особливими потребами Старосинявського центру соціальної реабілітації дітей - інвалідів «Надія» та передали пакети з гуманітарною допомогою (речі, книги, іграшки), які надала Хмельницька обласна організація Товариство  Червоного Хреста.

З метою поліпшення  умов життя  та соціального захисту найбільш уразливих верств населення гуманітарна допомога також була надана 10 сім’ям Старосинявської  громади (неповні,  багатодітні та кризові сім’ї),  які опинились в складних життєвих обставинах. В даних сім’ях проживає  31 дитина, з них 5 дітей з особливими потребами.

Прес-служба  ЦСССДМ.