ЗУСТРІЧ У РАМКАХ ШВЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ

Дата: 16.08.2016 15:43

У Старосинявській об’єднаній територіальній громаді відбулася зустріч селищного голови Здебського Віталія Едуардовича та першого заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Андрія Андрійовича Карпушина  з  ініціатором та учасником, експертом шведсько – українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Айдером Сеітосмановим.

Учасники засідання розглянули питання про визначення пріоритетів у школі, про роль громадськості в якісній освіті.

Засідання проходило у формі діалогу, обговорено процеси децентралізації в Україні та методи співпраці з органами виконавчої влади на місцях, що на сьогодні є важливим питанням.

Підбиваючи підсумки, учасники зустрічі  визначили способи підвищення якості освіти в сільській місцевості та зосередили увагу на офіційній заяві  керівництва МінрегіонБуд про сприяння об’єднаним територіальним громадам в плані реалізації проектів на розвиток громади.

Прес-служба ОТГ.