У СЕЛІ ПАПЛИНЦЯХ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ

Дата: 30.03.2017 15:28

З ініціативи жителів села Паплинці відбулася зустріч  із першим заступником  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрієм Карпушиним,  начальником юридичного відділу апарату селищної ради    Ігорем Шевчуком, начальником відділу земельних ресурсів  виконавчого комітету  селищної ради Наталією Дзюбою, виконуючим обов’язки старости сіл Паплинці та Гончариха Юрієм Скакуном.

Мешканцям села було надано відповіді на  злободенні питання сьогодення, які хвилюють громаду села, а саме: наведення благоустрою, земельні  питання та ін., на котрі  відповідали спеціалісти згідно напрямків діяльності.

Перший  заступник  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Андрій  Карпушин детально розповів про проведення місячника благоустрою  на території сіл із залученням техніки КП «Старосинявський комунгосп».

Прес-служба ОТГ.