Держгеокадастр оприлюднив план-графік передачі земельних ділянок об’єднаним громадам

Дата: 15.02.2018 15:26

Голова Старосинявської ОТГ Віталій Здебський 8 лютого 2018 року підписав Меморандум про співпрацю при здійснені заходів щодо передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаної територіальної громади із начальником Головного Управління Держгеокадастру в Хмельницькій області Василенко В.М.

В листопаді 2018 року відбудеться передача земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаної територіальної громади.

Стало відомо, у якій послідовності об’єднані громади будуть отримувати у власність державні землі. Держгеокадастр оприлюднив «План-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік» (ЗАВАНТАЖИТИ).

Більше на тему: Передача земель у власність ОТГ має завершитися до кінця 2018 року, – Прем’єр-міністр

Як відомо, 31 січня цього року Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві.

В Україні створено 665 об’єднаних територіальних громад, на території яких знаходиться біля 759 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані у комунальну власність.

Держгеокадастр розпочав процес передачі земель з 1 лютого 2018 року. Для висвітлення стану передачі земель об’єднаним територіальним громадам створено спеціальний портал (otg.land.gov.ua) та для отримання оперативних консультацій з даного питання від фахівців Держгеокадастру запроваджено функціонування гарячої лінії (0 800 502 528).