ЗАХОДИ ІЗ БЛАГОУСТРОЮ ПРОДОВЖЕНО

Дата: 03.05.2017 15:16

Одним із актуальних питань сьогодення є наведення благоустрою на території громади, про це неодноразово наголошував голова громади Віталій Здебський під час проведення робочих нарад. Проведення заходів із благоустрою продовжується у зв’язку із зверненнями громадян. Так, у с.Йосипівка жителі села упорядковували місцеве кладовище, на допомогу їм прибули працівники КП «Старосинявський комунгосп», котрі за дорученням першого заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія Карпушина задискували пусту територію кладовища , вивезли сміття.

Згідно депутатських звернень та звернень громадян депутати селищної ради на сесії прийняли рішення №17 від 21 жовтня 2016 року про виділення 27 тис. грн. на придбання паркану на обгородження територій біля КП «Центральна районна лікарня» та житлового будинку по вул. Грушевського. У березні 2017 року виготовлений на замовлення паркан було доставлено у Стару Синяву. Наразі тривають роботи з його встановлення у запланованих місцях, над чим працюють працівники КП «Старосинявський комунгосп».

Прес-служба ОТГ.