Фото без описуОсвітлення населених пунктів громади  було і залишається актуальним питанням сьогодення. Головою громади Здебським Віталієм Едуардовичем запропоновано ряд ініціатив  з реалізації  вказаного напрямку роботи:  спочатку виконавчими органами селищної ради розроблено Програму з освітлення, обговорено проект на постійних депутатських комісіях та винесено на розгляд сесії селищної ради із змінами та доповненнями.

Завдяки виконанню  даної програми - Програми «Вуличне освітлення населених пунктів Старосинявської селищної  ради на 2016 -2018 роки», на яку виділено депутатами громади  у травні 2016 року 333 тисячі гривень із селищного бюджету, та співпраці з інвесторами  - орендарями земельних паїв у селах Лисанівці, Паньківці,  та в с.Мшанець (сільгоспформування «Астарта-Київ»), котре  діє  в рамках соціального партнерства, закуплено  необхідне обладнання для освітлення. Протягом 8-ми днів бригада Старосинявського РЕМ  виконувала  відповідні роботи  в с.Мшанець,  на  даний   час  завершили вуличне освітлення у цих населених пунктах громади,  про що поінформував директор РЕМ Олег Черниш. А в селах Пишки та Ожарівка завдяки поетапної  реалізації Програми  «Вуличне освітлення населених пунктів Старосинявської селищної  ради на 2016 -2018 роки»  тривають роботи з освітлення сіл. Виконавцями проекту є Старосинявський район електромереж (РЕМ), бригада працівників на чолі з директором РЕМ  Чернишем Олегом Вікторовичем працюють над виконанням програмних завданнь  і планують завершити роботи з освітлення до Покрови -  Дня селища 14 жовтня 2016 року.

Прес-служба ОТГ.