ЗНО – 2018

Дата: 29.11.2017 13:56

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради 27.11.2017 року на базі Старосинявського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія" імені Олександра Романенка проведено зустріч для випускників 11-х класів, їх батьків, класних керівників, відповідальних за ЗНО в навчальних закладах з питання здійснення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо особливостей проведення ЗНО у 2018 році.

Під час роботи надавали інформації та роз’яснення представник ВРЦОЯО та представники ВНЗ області:

• Ковальчук Ірина Андріївна - методист організаційно-методичного відділу ВРЦОЯО;
  • Бурлака Олексій Віталійович - підполковник Хмельницької прикордонної академії імені Б. Хмельницького;
  • Мартинюк Андрій Віталійович - відповідальний секретар приймальної комісії ХНУ;
  • Захарчук Віктор Миколайович - відповідальний секретар приймальної комісії ХУУП.

Представниками ВНЗ було роздано інформаційні матеріали для випускників 11-х класів та їх батьків.

Прес-служба методкабінету.