ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ АДМІНКОМІСІЇ

Дата: 20.03.2017 13:54

У залі засідань селищної ради   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Головуюча  на комісії – заступник голови адміністративної комісії Оксана Олександрівна Бондарчук відкрила засідання, на яке прибуло 8  членів комісії із 11.

Члени комісії заслухали звіт роботи  адмінкомісії  за  січень  2017 року, де було сплачено 4 адмінштрафи із 12, інші підготовлено на ДВС. О.Бондарчук ознайомила  присутніх із  рішенням виконавчого комітету №14  від 10 березня 2017 р. «Про внесення змін до рішення №2 «Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію», відповідно відбулася зміна секретаря адмінкомісії - затверджено секретарем адмінкомісії  Паращину Галину Вікторівну, головного спеціаліста юридичного відділу апарату селищної ради.

Сума  штрафів склала більше 130 грн., котрі сплачено правопорушниками.  Адмінкомісія скликалася згідно  поступлених протоколів.

Розглянули 22  протоколи про адмінправопорушення, що в основному стосувалися появи громадян в нетверезому стані на робочих місцях, порушень правил торгівлі та продажу підакцизних товарів неповнолітнім, неправдивого виклику спецслужб та один протокол, складений працівниками Київської міської адміністрації стосовно порушення жителем с.Теліженець  правил благоустрою на автостоянці.

Члени адмінкомісії розглянули  характеристики правопорушників,  внесли свої пропозиції, які головуюча поставила на голосування. Комісією  складено 22 постанови про правопорушення  на загальну суму  більше 1000  грн.

Робота адміністративної комісії тривала майже  годину.

Прес-служба ОТГ.