ВІДБУВСЯ ОРГКОМІТЕТ ІЗ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПЕРЕМОГИ, 71-шої річниці Перемоги над фашизмом

Дата: 06.05.2016 13:41

Голова  Старосинявської селищної ради Віталій Здебський  зібрав оргкомітет  з приводу організації заходів із відзначення Дня пам’яті  та примирення  і 71-ої річниці Перемоги у другій Світовій війні.  Учасники оргкомітету – голова районної ради В.Франчук, заступник  голови райдержадміністрації О.Ліщишина, начальник відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету селищної ради Б.Німець, директор  районного  Будинку  культури А.Лотишко та методист З.Ткачук, голова районної організації ветеранів війни і праці В.Димніч, керуючий справами селищної ради О.Бондарчук, депутат селищної ради О.Лучіцький висловили  пропозиції щодо святкування пам’ятних дат та упорядкування  меморіальних місць, обговорили  заходи зі святкування перемоги та обов’язки різних служб, які візьмуть участь у заходах.

Голова громади В.Здебський  зупинився на тому, що  святкування 9 травня має велику історичну та моральну  цінність для громади, у ці дні проходять різномасштабні заходи,  котрі потрібно  організувати  на Старосинявщині. Учасники оргкомітету  запропонували  зібрати учасників трьох війн – Великої Вітчизняної, Афганської  та учасників бойових дій в зоні АТО, щоби всією громадою  пом’янути  загиблих  хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Вирішили  розпочати Мітинг-реквієм   до 71-ої  річниці Перемоги над фашизмом          9 травня 2016 року о 10.00 годині   біля  Меморіалу Слави та Пам’ятника Загиблому воїнові.

Прес-служба ОТГ.