ТВОРЧА МОЛОДЬ ПРЕЗЕНТУВАЛА СЕБЕ НА ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ-ОГЛЯДІ

Дата: 22.03.2017 13:32

21 березня 2017 р. у районному Будинку культури відбувся звітний концерт ІІ етапу обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності творчих колективів загальноосвітніх навчальних закладів Старосинявської селищної ради, метою якого є розвиток у дітей та учнівської молоді духовно-моральних цінностей особистості засобами мистецтва, популяризація творчих здобутків художніх колективів та окремих виконавців, виявлення і підтримки обдарованих учнів, створення умов для розкриття їх творчого потенціалу.

Огляд-конкурс  проходив під гаслом:  «Незалежна, вільна, єдина, творча свята Україна».

В звітному концерті взяли участь заступник Старосинявського селищного голови  Лакуста  Світлана  Віталіївна, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Гончарук Григорій Макарович, заступник директора цього закладу Жолобок Наталія Володимирівна та методисти цього ж центру.

Світлана Віталіївна відкрила конкурс  - огляд і побажала творчій молоді натхнення та відкриття себе, як творчої особистості, оскільки  педагогами  створються умови для реалізації  можливостей  кожної дитини.

До розгляду журі було представлено 18 номерів художньої самодіяльності в номінаціях: «Вокал», «Музичне виконавство»,
«Хореографічне мистецтво», «Театральне мистецтво».

Творча і доброзичлива атмосфера, що панувала на сцені, допомогла кожному учаснику подолати хвилювання, максимально реалізувати свій творчий потенціал. Учасники показали високу виконавську майстерність,  а    керівники – жанрове розмаїття і широкий репертуар драматургії, хореографії, музики.

Переможці ІІ етапу отримають право представляти нашу громаду  на звітному концерті обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності м.Хмельницькому.

У рамках огляду відбулися виставка декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва і майстер-класи вихованців будинку творчості школярів. Всього було представлено 120 учнівських робіт.
Колегіально організаторами було відзначено  22 найкращі роботи  у таких техніках: графіка, бісероплетіння, живопис, батік, вишивка, писанкарство та інші. Ці роботи будуть представлені на обласній виставці декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край».

Прес-служба ОТГ.