Старосинявська громада наразі працює над мікропроектом з вуличного освітлення в с.Пилявка: "Реконструкція вуличного освітлення в с.Пилявка Старосинявського району Хмельницької області".

Орієновний загальний бюджет проекту - 250 тис.грн.. Внески кожної із сторін:

1. Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвіток орієнтований на громаду" - 136 тис.грн.,

2. Громадської організації с.Пилявка - 12500 грн., котрий були надані громаді сіла як допомога народного депутата України Віктора Бондаря на налагодження благоустрою населенного пункта - зокрема на освітлення,

3. Внесок з бюджету 101500 грн.

Селищний голова Віталій Здебський побував із робочим візитом у даному населеному пункті, де за участі  в.о. старости Віри Котик  та директора Старосинявського РЕМ Олега Черниша обговорили питання реалізації мікропроекту та шляхи його втілення за співфінансуванням проекту «ЄС/ПРООН», координатором якого в області є Вячеслав Третяк,  в районі – Василь Франчук.

Поставлено основні завдання: до 23 та 27 лютого підписати та зареєструвати  в казначействі Договір на виготовлення проектно-кошторисної документації і надати її для реалізації проекту ЄС/ПРООН, до 28 лютого на рахунку громадської організації має бути не менше 7 тис. грн., бажано 5% внеску – тобто 12 тис. грн.  У цій ситуації  громаду підтримав перший помічник народного депутата України Віктора Бондаря - Віталій Іваневич, за допомогою якого на рахунок перечислено кошти на підтримку проекту для проведення робіт із благоустрою в с.Пилявка.

До 8 березня 2017 року  цей мікропроект громада має подати на затвердження  до центрального офісу в м.Київ.

До кінця березня 2017 року на найближчій сесії селищної ради потрібно виділити бюджетне співфінансування для реалізації мікропроекту  з вуличного освітлення  в с.Пилявка, щоб з квітня можна було заключати підряду, мікропроект має бути реалізований до кінця червня 2017 року.

Частка співфінансування від Євросоюзу – більше 100 тис. грн.

Враховуючи  ситуацію та поставлені завдання, голова громади Віталій Здебський перед сесією селищної ради скликав виконавчий комітет, де було обговорено це питання, а також заслухано звіт про виконання селищного бюджету  за 2016 рік.

На даний період Старосинявська ОТГ приступає до реалізації наступних нових проектів на розвиток  населених пунктів громади.

Прес-служба ОТГ.