АДМІНКОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ВІСІМ СПРАВ ПРО ПРАВОПОРУШЕННЯ

Дата: 20.09.2016 12:49

У малому залі адмінбудинку працювала адмінкомісія, яку провела заступник голови адміністративної комісії  при виконавчому комітеті селищної ради  Бондарчук Оксана Олександрівна за участі 8 членів комісії та правопорушників.Було заслухано звіт про роботу адмінкомісії за серпень 2016 року, внаслідок чого було сплачено правопорушниками  272 гривень штрафів, інші справи подано до Старосинявського відділу  ДВС ГТУЮ в Хмельницькій області до виконання.

Комісія розглянула  вісім протоколів про  вчинені правопорушення та один акт-протокол, складений відповідними відділами Київської міської ради про торгівлю жителів  Старостинявського району не встановленому місці. В основному правопорушення стосуються: споювання неповнолітніх; порушення режиму тиші; неправдивого виклику спецслужб; порушення щодо перебування на роботі в нетверезому стані; крадіжка електроенергії  та торгівля  не  встановленому місці.

Прес-служба ОТГ.