ЗАПОБІГТИ ПРОДАЖУ АЛКОГОЛЮ НЕПОВНОЛІТНІМ

Дата: 30.10.2017 11:32

У малому залі засідань селищної ради   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Головуюча  на комісії – заступник голови адміністративної комісії Оксана Бондарчук відкрила засідання, на яке прибуло 8  членів комісії із 11.

Секретар комісії Галина Паращина ознайомила присутніх із змістом протоколів та характеристиками на правопорушників, підготовленими в.о. старост. Комісія розглянула 8 протоколів про адмінправопорушення, що в основному стосувалися неправдивого виклику спецслужб, штрафування за порушення правил торгівлі на ринку, складені працівниками Старосинявського ВП Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області.

Один протокол стосувався продажу алкогольного напою неповнолітньому в одному із сільських магазинів, згідно пояснень покупця і продавця, працівників поліції встановлено факт продажу даного напою. Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, мінімальний штраф за вищевказане правопорушення – 510 грн., попередження не передбачається. Членами комісії зауважено на психологічному моменті – запобіганні продажу алкогольних напоїв.

Члени адмінкомісії  внесли свої пропозиції, які головуюча поставила на голосування. Комісією  складено 8 постанов про правопорушення  на загальну суму   833  грн.

Робота адміністративної комісії тривала півгодини.

Прес-служба ОТГ.