Фото без описуРішенням 3- ої сесії Старосинявської селищної ради № 28 від 17.05.2016 року   Про створення комунальної бюджетної установи Старосинявської селищної ради  «Старосинявський територіальний центр соціального обслуговування» ( надання соціальних послуг).

Рішенням 6-ої сесії Старосинявської селищної ради  № 28 від 17.05. 2016р затверджено положення про  Старосинявський територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних  послуг) та перелік соціальних послуг,умови та порядок їх надання.

Із дня створення центру з 1997 року для підтримання життєдіяльності та соціальної активності жителів району у складі територіального центру створено  два відділення у яких отримують такі соціальні послуги:
-   відділення соціальної допомого вдома :
-   закупка продуктів, ліків;
-   допомога в обробітку присадибної земельної ділянки;
-   піднесення води, дров;
-   оплата за комунальні послуги;
-   оформлення субсидій на тверде паливо та скраплений газ;
-   косметичне та генеральне прибирання в будинку підопічних;
-   допомога по господарству;
-   бесіда;
-   оформлення документів на поселення в будинок інтернат;
-    Ручне та автоматичне прання;
-    Інші соціальні послуги.
-    відділення  денного перебування та організація надання адресної матеріальної та грошової допомоги:

• послуги  швачки;
  •  послуги взутєвика;
  •  психологічні послуги;
  •  грошова та гуманітарна допомога.

А для забезпечення цікавого дозвілля в Старосинявському територіальному центрі  діє клуб за інтересами «Берегиня», де підопічні можуть поділитися своїми вміннями та почерпнути щось нове для себе , проводять ся тематичні лекції із залученням різних фахівців,  концертно -розважальні програми, проведення круглих столів.

Окрім того у Територіальному центрі створена мультидисциплінарна команда, яка обслуговує громадян із 4 та 5 групою рухомості. Згідно графіка проводяться  виїзди мультидисциплінарної команди  територіального центру у села нашого району для здійснення інформаційно – просвітницької роботи щодо діяльності територіального центру та мобільності надання соціально – побутових послуг.

З плином часу перелік послуг розширювався.
У липні 2016 року після ліквідації територіального центру  проведено зміну назви Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на комунально бюджетну установу Старосинявської селищної ради « Старосинявський  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».
Відповідно до розпорядження голови адміністрації від 28.04.2016 р.№ 92/2016-р «Про припинення юридичної особи» державної установи Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старосинявської районної державної адміністрації» припинено діяльність територіального центру.

Фото без описуОсновними завданнями територіального  центру є:
1. Виявлення одиноких непрацездатних громадян. Які потребують соціально-побутового обслуговування та допомоги, обстеження їх матеріально-побутових умов проживання і визначення потреб в необхідності надання різних видів послуг.
2. установлення  зв’язків з підприємствами, установами, організаціями, , комерційними структурами, незалежно від форм власності, фізичними особами. родичами громадян, яких обслуговує територіальний центр, з метою  сприяння в здійсненні соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  непрацездатним громадянам похилого віку, інвалідів, хворі ( з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці) які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.
3. Забезпечення вчасного якісного обслуговування ( надання соціальних послуг).

Фото без описуШтатна структура територіального центру складається із 57 працюючих:

Директор територіального центру – Чорний Петро Васильович;
 Заступник директора –  Сторожук Вікторія Анатоліївна;
 Завідувач відділення соціальної допомоги вдома – Демко Лариса Іванівна;
Головний бухгалтер – Стасюк Людмила Петрівна;
Бухгалтер –Крупник Надія Яківна;
Економіст –Олійник Микола Миколайович;
Інспектор з кадрів –Антонишина Жанна Володимирівна;
Завідуючий господарством – Калапко Олексій Євменович;
Соціальний працівник – Знаємська Оксана Станіславівна;
Водій Висоцький Анатолій Казимирович

Соціальні робітники в кількості 41 одиниця:
-Мадич Антоніна Іванівна – с.Перекора, с.Липки
-Димніч Василь Юхимович –соціальний робітник по роботі з ветеранами
-Наумова Юлія Володимирівна-медсестра

Директорами територіального центру за 1997 – 2016 роки працювали
Гордова О.Л.        1997 -2001 рр.
Безпалько А.В.    2001 - 2002 рр.
Демчишина О.В. 2002 - 2007 рр.
Борбич О.Г.          2007 - 2010 рр.
Чорний П.В.     з  10.09.2010 р. по даний час

Фото без описуНе лише з службовими обов’язками, але в більшості своїй по доброті душі та чуйності серця піклуються працівники територіального центру про літніх людей, ветеранів та інвалідів Старосинявщини. Завдяки їхній турботі літні люди отримують надію на майбутнє, відчувають себе повноцінними і повноправними членами суспільства. Щодня соціальні робітники приходять на допомогу людям. Проявляють співчуття і терпіння, розділяють біль, деколи забуваючи про власні проблеми. Незважаючи на складнощі в роботі, знаходять в собі робітники бажання  і можливість бути корисними. Сили для усмішки і для ласкавого слова,  щоб вселити в людину віру в завтрашній день, подарувати  душевне тепло, якого не вистачає.
Праця в нашому центрі – особлива. Але тільки ті, хто наодинці з своїми думками доживає віку в самоті, можуть по-справжньому це розуміти і оцінити.
Тож, нехай Господь Бог дасть сил, мудрості, терпіння і нашим соціальним працівникам, і тим, ким вони опікуються, Хай панують між нами взаєморозуміння і злагода.

Контактний телефон: (03850) 3 00 27
Адреса – 31400,  смт. Стара Синява,  вул. Грушевського,1.

Прес-служба Терцентру