Вітання селищного голови з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим

Дата: 30.12.2017 09:19

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ ГРОМАДИ!!!

Від усього серця радий привітати усіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Для кожного з нас початок Нового року - це нові плани, мрії та сподівання. Переконаний, що попереду - плідні трудові будні, реалізація нових проектів громади, які принесуть вагомі, реальні  здобутки, котрі стануть запорукою благополуччя і процвітання, покращення життя населення нашої громади.

Хай збудеться все задумане, а 2018  рік стане роком добробуту та реальних  змін на краще.

Підбиваючи підсумки 2017 року, хочу сказати щирі слова вдячності депутатам селищної ради, членам виконкому, керівникам структурних підрозділів селищної ради, працівникам, які взяли активну участь в реалізації програм розвитку селищної ради, в проектах на будівництво та євро проектах на користь жителів громади, нам вдалося освоїти державну субвенцію майже в 11 млн. грн., відремонтувати у співпраці з інвесторами визначені ділянки доріг, побудувати 10 об’єктів - водогонів у селах, провести ремонтні роботи у ФАПах ( встановлення енергозберігаючих вікон та дверей, стати учасниками євро проекту 50х50, завдяки якому наш Комунгосп виграв спеціальну сільськогосподарську – (комплектуючу) техніку.

Хай прийдешній рік принесе усім нам миру. Миру нашій країні, кожній родині, миру кожній хаті! Без цього інші побажання не матимуть сенсу.

Бажаю усім міцного здоров’я, безмежного особистого щастя, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги, прихильності людської долі, Божого благословення!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою, селищний голова

Віталій Здебський.