У СЕЛИЩНІЙ РАДІ  ГОТУВАЛИСЬ ДО 10-ої ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

У СЕЛИЩНІЙ РАДІ ГОТУВАЛИСЬ ДО 10-ої ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

У малому залі  адмінбудинку працювали постійні постійні депутатські комісії селищної ради, які проводили голови постійних комісій – Андрій Лакуста, Галина Симчишина, Олександр Кондратюк, Юрій Гурин .

ВІДКРИТО МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ГЕРОЮ АТО, СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ  ОЛЕКСАНДРУ РОМАНЕНКУ

ВІДКРИТО МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ГЕРОЮ АТО, СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ ОЛЕКСАНДРУ РОМАНЕНКУ

У Старосинявському НВК  відбулися заходи з нагоди Дня захисника Вітчизни присвячений відкриттю Меморіальної дошки, пам’яті – Романенка Олександра Трохимовича, голови Старосинявської селищної ради, який загинув 19 серпня 2014 року в м. Іловайськ Донецької області, під час антитерористичної операції.

ЯК ПАМ'ЯТЬ, ПОДАРУВАЛИ ОБЕРІГ

У рамках урочистих заходів з нагоди Дня селища та Дня захисника Вітчизни Голова Старосинявської ОТГ  Віталій Здебський привітав військовослужбовців та учасників бойових дій в зоні АТО зі святом, побажав міцного здоров’я, сил, успіхів на життєвій ниві та достатку. Військовий комісар Старосинявського районного військового комісаріту Сергій Паламарчук вручив грамоти  РВК  «За участь в   проведенні навчальних зборів з резервістами оперативного резерву першої черги військових частин бойового складу Збройних Сил України, а також активну   громадську,    життєву   позицію, добросовісне виконання конституційного обов'язку щодо  захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України» таким  військовозобов’язаним:

ВІДСВЯТКУВАЛИ  ДЕНЬ  МІСТЕЧКА НА ПОКРОВУ

ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МІСТЕЧКА НА ПОКРОВУ

Ранок 14 жовтня 2016 року на Покрову видався для старосинявців радісним, святковим – із 8 –ої години у центрі селища розпочиналися  різноманітні дійства до Дня містечка Старої Синяви. Це вперше у Старій Синяві відбувся такий масштабний і насичений подіями велелюдний захід!

НАВОДИЛИ БЛАГОУСТРІЙ ДО ДНЯ СЕЛИЩА

У народі кажуть: «Прийшла Покрова – зима готова!», проте це не завадило працівникам комунальних підприємств селищної ради та Старосинявського лісництва державного підприємства «Старокостянтинівське лісове господарство» працювати у рамках Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою, озелененню,  поліпшення стану довкілля Старосинявської селищної ради на 2016-2020 роки, котру прийнято депутатами селищної ради  у травні 2016 року. Згідно даної програми тривають заплановані заходи із благоустрою дворів, скверів та парків,  сіл, селища.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАУКОВО-ПІЗНАВАЛЬНОГО ВИДАННЯ: "СТАРОСИНЯВСЬКА ГРОМАДА: МИНУЛЕ І СЬОГОДЕННЯ"

12 жовтня 2016 року  в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулась гарна подія - презентація науково-пізнавального видання: «Старосинявська громада: минуле і сьогодення», автором якого є Володимир Захар’єв. Дане видання вийшло у місті Хмельницькому у видавництві А.Цюпак у вересні 2016 року. На вихід такого презентаційного довідника жителі Старосинявської громади чекали дуже довго. Дана зустріч відбулась напередодні світлого дня Покрови Пречистої Богородиці, Дня захисника України, Дня Українського козацтва та дня народження нашого рідного селища.

СТАРІЙ СИНЯВІ ВИПОВНИТЬСЯ 473 РОКИ

14 жовтня  2016 року чотири  свята зібралися в один день -  Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника Вітчизни, День козацтва та найрідніше наше свято – День селища. Історія Старої Синяви цікава й насичена подіями. Є багато думок краєзнавців щодо започаткування поселення над Іквою, що звалося Синявою, ця історія бере початок із ХІІІ ст. Проте кінець березня ознаменувався тією датою, коли в далекому 1543 році Стара Синява отримала Магдебурзьке право. І вже із новим урожаєм восени, готуючись до зими, старосинявці почали святкувати День містечка Старої Синяви.