«Наше завдання – підтримати кожну  родину, яка перебуває у складних життєвих обставинах, в умовах воєнного стану» НОВИНИ

«Наше завдання – підтримати кожну родину, яка перебуває у складних життєвих обставинах, в умовах воєнного стану»

Працівниками соціальних служб селищної ради та представниками ювінальної превенції  Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області регулярно здійснюються виїзди у населені пункти громади з метою надання допомоги та консультацій родинам, котрі опинилися у складних життєвих обставинах.

Розглянули 6 протоколів про порушення правил благоустрою НОВИНИ

Розглянули 6 протоколів про порушення правил благоустрою

Сьогодні у селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Заступник голови адмінкомісії  Оксана Бондарчук провела засідання, на яке прибуло  6  членів адмінкомісії із 9.

«Травневі схόдини у Пасічнянському ліцеї пам’яті Ігоря Русого» ФОТО ТА ВІДЕО

«Травневі схόдини у Пасічнянському ліцеї пам’яті Ігоря Русого»

На базі Пасічнянського ліцею імені Ігоря Русого Старосинявської селищної ради пройшли «Травневі схόдини у Пасічнянському ліцеї пам’яті Ігоря Русого», які відбувались цьогоріч у форматі науково-практичної конференції.

Свято для випускників мистецького закладу ФОТО ТА ВІДЕО

Свято для випускників мистецького закладу

У Старосинявському Будинку культури відбувся звітний концерт Старосинявської дитячої мистецької школи та свято випускників 2023 року. Такі мистецькі заходи проводяться закладом щорічно.

У Пиляві виїзний прийом громадян провів селищний голова ФОТО

У Пиляві виїзний прийом громадян провів селищний голова

У Пилявському старостинському окрузі провів виїзний прийом громадян селищний голова Здебський Віталій Едуардович. На прийомі побувало 8-ро  жителів населених пунктів старостинського округу, які зверталися з приводу надання консультації та допомоги у вирішенні особистих  і суспільних питань.  Обговорено шляхи вирішення поставлених завдань.

Виїзний прийом  громадян провів перший заступник селищного голови ФОТО

Виїзний прийом громадян провів перший заступник селищного голови

В Адампільському старостинському окрузі провів виїзний прийом громадян перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Попик Олександр Федорович. На прийомі побувало 15-ть  жителів населених пунктів старостинського округу, які зверталися з приводу надання консультації та допомоги у вирішенні особистих та суспільних питань.  Обговорено шляхи вирішення.

«Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта!» ФОТО

«Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта!»

Щороку, з початком літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. І цьогорічне свято для дітей нашої громади організовано представниками комунальних установ селищної ради – працівниками будинку культури, Старосинявської дитячої музичної школи, бібліотек селища.

Селищний голова провів засідання ТЕБ і НС НОВИНИ

Селищний голова провів засідання ТЕБ і НС

Сьогодні у селищній раді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Старосинявської селищної ради, яке провів селищний голова Віталій Здебський за участю керівників комунальних  підприємств селищної ради, представників служб оперативного реагування, які діють на території громади.