Фото без описуСьогодні у селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Заступник голови адмінкомісії  Оксана Бондарчук провела засідання, на яке прибуло  6  членів адмінкомісії із 9.

Комісія за участю правопорушників розглянула 8  протоколів про адміністративні правопорушення, складених працівниками сектору поліцейської діяльності №1 (смт Стара Синява) відділу поліції №1 Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області  щодо порушення правил благоустрою на відповідних територіях Старосинявської громади та порушення правил торгівлі.

Щодо порушення правил благоустрою – розглядалися випадки вивезення твердих побутових відходів, залишків рослинності та  гною у невстановлені для цього місця, відповідно відбулося засмічення територій у населених пунктах, громадських місцях поблизу доріг.

Члени адмінкомісії заслухали пояснення присутніх на комісії правопорушників, внесли свої пропозиції, які головуюча поставила на голосування.

Складено  вісім постанов про адміністративні правопорушення. Загальна  сума  штрафів склала  2074  грн.

За матеріалами адмінкомісії.