Фото без описуПрацівниками соціальних служб селищної ради та представниками ювінальної превенції  Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області регулярно здійснюються виїзди у населені пункти громади з метою надання допомоги та консультацій родинам, котрі опинилися у складних життєвих обставинах.

Цього разу працівники Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради  (в.о.директора Інна Шуляк) спільно із поліцейськими офіцерами громади та інспекторами сектору ювенальної превенції Іриною Устименко та Тетяною Новохижко, головним спеціалістом відділу-служби у справах дітей селищної ради Олександром Козликом відвідали сім’ї з дітьми, які відносяться до вразливих категорій населення і перебувають у складних життєвих обставинах, проживають на території Старосинявської ТГ- селах Йосипівка, Нова Синявка, Олексіївка, Пилявка, спільно із старостами відповідних старостинських округів Іваном Луценком та Вірою Котик.

Здійснено чергову перевірку умов проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, надано консультації та роз’яснення з інших питань, які цікавили членів родин. Основне завдання соціальних служб на сьогодні – тримати на контролі умови проживання дітей з багатодітних родин та підтримувати і допомагати їм зорієнтуватися в нових  життєвих умовах, співпрацюючи з іншими оперативними службами, котрі діють на території громади в умовах воєнного стану.

За матеріалами Старосинявського ЦСССДМ