Фото без описуСелищний голова  Віталій Здебський провів засідання організаційного комітету з приводу відзначення  8 березня Міжнародного жіночого дня,   Шевченківського дня, приуроченого  до дня народження Тараса Григоровича Шевченка та визволення Старосинявського району від  німецько-фашистських загарбників.

Начальником відділу культури, національностей, релігій та туризму  виконавчого  комітету селищної ради Богданом Німцем було представлено план проведення святкових заходів з нагоди цих дат:

• 10.00 год 7 березня 2017 р. - вшанування  пам’яті  загиблих в роки Великої Вітчизняної війни  (за визволення району) покладанням квітів до Меморіалу Слави;
  • 10.00 год 7 березня  2017 р. вшанування пам’яті  Великого Кобзаря;
  • 13.00  год  7 березня 2017 р.  Проведення святкового концерту в РБК.

Проведення заходів обговорено членами  організаційного комітету на засіданні.

Старосинявська селищна рада запрошує  усіх  жінок Старосинявщини на святковий концерт.