Старосинявська громада
Старосинявський район, Хмельницька область

НА ЗАСІДАННЯ ДНПК ОБГОВОРЕНО МЕТОДИ БОРОТЬБИ З ХВОРОБАМИ ТА ЗАХОДИ ЗАХИСТУ

24 листопада  2016 року  перший  заступник  голови районної державної адміністрації Гурин Юрій  Васильович провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії райдержадміністрації  за участю представників Старосинявськнкої об’єднаної територіальної громади  -  керуючої справами Оксани Бондарчук та начальника КП «Старосинявський комунгосп»  Ігоря Федорчука.

На  засіданні розглядалось питання про зняття карантинних обмежень з села Івки Старосинявського району, які тривали 60 днів у  зв’язку з виявленням на даній території захворювання на сказ.
Констатувалося, що всі заплановані заходи по боротьбі з захворюванням виконані, у зразках біологічного матеріалу збудника сказу не виявлено.

Досить важливим  було питання  посилення заходів  з  недопущення  занесення збудника африканської чуми свиней на територію району, в зв’язку з загибеллю тварин від АЧС в сусідньому Старокостянтинівському районі, тому необхідно провести  чітку роз’яснювальну роботу  в селах району із  залученням  в.о. старост, особливо у селах Пасічна та Гречана, де утримується поголів’я свиней на фермах ДП ДГ «Пасічна».

Прес-служба ОТГ.