ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ

Дата: 05.12.2016 17:45

Старосинявська об’єднана територіальна громада  готується до проведення заходів – Дня Збройних Сил України, 25-річниці Української Армії  та Дня місцевого самоврядування в Україні. Голова громади Віталій Здебський скликав засідання оргкомітету з приводу організації та проведення відповідних заходів.

Участь в засіданні взяли заступники селищного голови Світлана Лакуста та Андрій Карпушин, секретар селищної ради Наталія Гарник, керуючий справами Оксана Бондарчук, начальники відділів  - культури, національностей, релігій та туризму  - Богдан Німець,  освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради  - Олександр Пузирук, голова спілки учасників бойових дій в зоні АТО Віталій Бакун, методист КП «Старосинявський районний будинок культури» Зоя Ткачук та депутат Старосинявської селищної ради Олег Лучіцький.

Членами оргкомітету обговорено час та план проведення заходів, враховано побажання  в.о. старост та пропозиції кожного.

Прес-служба ОТГ.